Czy Ewa Farna zagra przeciw nienawiści?

Wszyscy pamiętamy koncert zorganizowany ponad rok temu w hołdzie dla ofiar podczas wybuchu na koncercie Ariany Grande #OneLoveManchester, u nas w podobnej inicjatywie odbędzie się koncert #ArtyściPrzeciwNienawiści, z inicjatywy Dody koncert ten ma wesprzeć Polaków w tych trudnych chwilach, gdzie panuje u nas większa niż zwykle fala nienawiści, brudów, nieczystych działań i nie zrozumienia się. Od dawna walczymy z tolerancją, wspieramy organizacje takie jak WOŚP, chcemy pomagać chorym dzieciom, akceptować ludzi odmiennych – wspierać i kochać Polaków i wszystkich innych. Niestety, wśród nas są przeciwnicy, którzy chcą nas zastraszyć i nie dać szczęściu wspinać się jak najwyżej. Z tych względów, a głównie zamordowaniu na scenie przez nożownika prezydenta miasta Gdańsk, który działał w dobrej wierze wspierając WOŚP. Wszyscy artyści zostali zaproszeni do zaśpiewania na specjalnym takim koncercie wspierającym Polskę, co Ewa na takie zaproszenie?

„Poinformowalam Dode od razu, ze jezeli przynajmniej jakos moge sie przylaczyc do inicjatywy zmniejszania poziomu hejtu w Polsce (ktory skutkuje tragicznymi konsekwencjami), chce byc jej czescia. Jezeli mozna sprobowac zrobic to poprzez muzyke i laczenie zamiast rozdzielanie, podpisuje sie pod to. Mam nadzieje, ze znajdziemy wspolny termin i uda nam sie spotkac w dobrej intencji na jednej scenie.”

Liczymy na to że termin będzie dla Ewy dostępny, a jeżeli nie to na swoich koncertach będzie dedykować utwór właśnie po to, żeby akceptować się i być szczęśliwym #RAZEM

Co myślisz o tej akcji, napisz w komentarzu! My jak najbardziej jesteśmy za, wszyscy okazujmy miłość.