Ewa Farna gra za nią SOBOWTÓR !

Jak wiecie Ewa urodziła jakiś czas temu (syn: Artur, ur. czerwiec 2019), od tego czasu Ewa całą swoją uwagę skupia właśnie na nim, stąd bardzo mała ilość koncertów Ewy w tym roku.

Jak widać, Fani Ewy tak bardzo ją kochają, nie potrafią bez niej żyć. Jedni postanowili stworzyć jej sobowtóra, a drudzy wykupować go do grania pełnometrażowych koncertów. (SZOK)

Przepis sobowtóra na sukces wygląda następująco, włosy Ewy z 2019, makijaż Ewy z 2013 i panterka prosto z Cieszyna 2010. W dodatku klawiszowiec posiada ten sam model fortepianu. To nie wszystko! (HIT) Artystka udająca Ewę posiada prawie identyczną kopię aktualnego statywu Ewy, z złotym napisem „Ewa”.

Co myślicie o takiej akcji? Poszli byście na taki koncert, czy zaprosić ją na EwaFest w październiku 2019? Nam fajnie się ogląda takich ludzi, pokazuje to, jaką mocą i legendą staje się EWA FARNA.

  • Martin Lejsek

    Cześć wszystkim. Dziękujemy za opublikowanie naszych zdjęć i filmów. Wiemy, co należy poprawić. Ale oryginał zawsze będzie tylko jeden i to będzie EWA. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy rozpowszechniać piękne piosenki Ewy nawet tam, gdzie Ewa nie dostaje. Jeśli chcesz nas wesprzeć, nasz profil znajduje się na https://www.facebook.com/EFTribute/
    Przepraszamy za wszelkie błędy, ale użyłem kompilatora w google :-D