EWA FARNA – POLSKIE 10 LECIE – info!

Ewa Farna w zeszłym roku hucznie i nie powtarzalnie obchodziła swoje 10 lecie kariery muzycznej w Czechach. 11 listopada w Pradze (CZ) odbył się jej największy w historii koncert, który jak podkreśliła sama współorganizowała. Według Ewy takiego przeżycia i emocji nigdy w życiu nie zdoła powtórzyć. 

Osobiście wiem że Ewa często wątpi w swoje umiejętności i  nie posiada wiele wiary w swoje możliwości. Myślę że większość dobrych artystów tak ma. Oczywiście, w pełni rozumiem Ewę i jej podejście.

Mimo takich wątpliwości, Ewa powtórzy takie show specjalnie dla Polaków. 30 września 2017, wspólnie możemy przeżyć najpiękniejsze chwile w karierze Ewy, na co najmniej kilka lat do przodu. Bardzo się cieszę z tego powodu że, Ewa zgodziła się powtórzyć takie show – na prośby fanów. 

Koncert połączony z Międzynarodowym, VI Zlotem Fanów – lecz nie tradycyjnie w Złotoryi, impreza wyjątkowo przeniesiona została do Lubina. Od południa, do wieczornego koncertu fani spędzą czas z Ewą, zabawami i innymi atrakcjami.

Przejdę do koncertu, będzie to ponad dwu godzinne show. Scenografia i playlista wszystko nie przypadkowe. Pojawią się też goście specjalni, Ewelina Lisowska oraz Kaen – z którym/z którymi możemy spodziewać się wspólnego duetu. 

Bardzo Was zachęcam do przybycia na to świętowanie, obiecuję że nie będziecie żałować. Bilety kupicie tutaj: https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/35328/ewa-farna-goscie-ewelina-lisowska-kaen Polecam miejsca na płycie lub trybuny, oprócz rządu pierwszego. Oglądając zdjęcia hali domyślam się że pierwszy rząd będzie zrównany wysokością z płytą. 

A więc układ będzie bardzo podobny do tego jak, na poniższym koncercie:

 

Oczywiście będzie jeszcze wiele, wiele niespodzianek.

KOSZULKI – jest przygotowywana nowa kolekcja, wzory – które mają się pojawić na oficjalnym sklepiku stacjonarnie właśnie w dniu koncertu/zlotu.

Jeżeli macie więcej informacji zachęcam Was do komentowania.

Wybaczcie moje błędy w pisowni, z pozdrowieniami – Mateusz Mączyński.