Fani o III Zlocie & relacja (video i zdjęcia)

 

P1050862

Zapytaliśmy Was co powiecie o historycznym już trzecim Zlocie Fanów w Złotoryi. Odpowiedzi były podzielone, ale wybraliśmy kilka z nich :)

 

Było świetnie jak co roku,każdy co był rozumie jaka to magiczna atmosfera. W tym roku zdjęcia i autografy były osobno,a dziewczyny i Kacper z X Factor dały niezłe show. (Po mimo zwątpień w to niektórych..) Ewa była cała dla nas.A nie jest łatwo z 3 godziny stać w jednej pozie i uśmiechać się. Na scenie mogła pozwolić sobie na to czego na zwykłym koncercie nie może. Wiedziała jaką ma publikę i może mówić do nas otwarcie to co chce nam powiedzieć. Chłopaki też się wyluzowali,zwłaszcza Honza po paru piwach :D Podziwiam Łosia,piłka nożna,siatka, a za rak planują zrobić jeszcze zlot w Czechach..

-Julia Serafin

Cóż by dużo pisać skoro nie było mnie na zlocie mieszkam 634 km od złotoryji :'(
Z tego co widziałam w internecie to było to według mnie najlepszy zlot :) Atmosfera zapewne była cudowna :-) Bardzo fajne było to ze każdy mógł zdobyć autograf i fotograf robił kazdemu zdjecie z ewą ;) Gdy oglądam nagranie gdzie ewa śpiewa Rutyne po czesku az chce mi sie płakać ze nie było mnie na zlocie , ze nie bede miała koszulki z ewą a przede wszystkim ze nie mogłam tego wszystkiego przeżyć :/ Fajne było to gdy ewa spytała sie fanów czy chce im sie pić i żucała butelki z wodą <3 Ewa wyglądała wspaniale i miała bardzo dobry humor :zresztą zawsze taki ma :D Wiem ze moge nie wygrać bo inni napewno napiszą wiecej ale niestety tylko tyle wiem co sie działo na tym zlocie :)”

-Agata Góralska

Niestety nie mogłam być na tegorocznym zlocie fanów Ewy ale wiem że na pewno to był jeden z najlepszych dni w roku farnoholików :* Fani mieli okazję spędzić cały dzień ze swoją idolką. Najlepszą atrakcją zlotu były zdjęcia i autografy no i KONCERT na który czekało wiele osób. Mogli też spróbować swoich sił w różnych konkursach oraz zagrać w piłkę siatkową ;) Bardzo żałuje że zabrakło mnie na zlocie i mam nadzieje że za rok tam się znajdę to moje marzenie <3! No i tak samo jak ktoś pisał że miał się spotkać z przyjaciółką tak i ja miałam się spotkać ze swoją dobrą koleżanką Sara Skiczak którą również poznałam przez fb :*

-Klaudia Felczak

Naszym zdaniem przytulny Zlot pełen ciepła i radości coraz bardziej rozkwita. Jednak nie wszyscy Fani wyjechali ze Złotoryi z entuzjazmem, gdyż nie myśleli że będzie tak komercyjne -takie wiadomości również od Was dostawaliśmy, jednak mimo wszystko Warto przyjechać na kolejny już w 2015 Zlot.


(zakaz kopiowania zdjęć bez podpisu źródła)

Dziękujemy!