Gazeta | #3 Farnoholicy?

⇒Farnoholicy – fandom. Fani, a nawet ktoś więcej. Osoby, które zawsze wspierają swoją idolkę. Osoby, które jej pomagają, głosują we wszystkich konkursach i są cały czas z Ewą. Jeżdżą na spotkania, koncerty, zloty. Tworzą ciekawe akcje, filmiki, teledyski, tygodniki żeby pokazać jak wiernymi są fanami. Ewa zawsze może na nich liczyć. Co sprawia, że tak kochają swoją idolkę? Dlaczego to na jej koncerty i zloty jeżdżą tysiące kilometrów? Co sprawia, że to właśnie ta dwudziestoletnia piosenkarka z Wędryni (Ewa Farna), ma tyle wspierających i kochających ją fanów? Charakter, zachowanie a może wspaniały głos i muzyka?

farna_ma_depresje_640x0_rozmiar-niestandardowy

Kocham Ewę za to, że pomaga chorym dzieciom, jest bardzo uczciwa, miła. Dla Niej nie są ważne nagrody, ani bycie w centrum uwagi. Ewka uczy nas, jak być dobrym człowiekiem i jak zachowywać się w życiu. Każda z jej piosenek ma swoją historię, a Ewa śpiewając je na koncertach, przekazuje cudowne emocje. Jest naprawdę piękną kobietą, z głosem jak dzwon. Potrafi bez trudu zaśpiewać każdą piosenkę i śmiesznie improwizować.” ~Marta P.

Ewa jest dla mnie cudowną idolką. Kocham ją za to, że nawet gdy mam zły dzień, zawsze „jest” ze mną poprzez muzykę. Świetnie dogaduje się z Nami, fanami. Jest dla nas bardzo otwarta. Wiemy, że robi to dla nas, bo ją kochamy. Stara się być blisko nas dzięki koncertom, zlotom, i bardzo to cenimy. Ma bardzo dobre serce, nieraz pomaga chorym (i nie tylko) osobom.” ~Marta S.


„Kocham j
ą za to że zawsze jest sobą, zwariowana pozytywnie zakrecona dziewczyna, że nie zważa na hejty, że kocha swoich fanow (organizuje zloty) za jej mozyka która uczy. Za wszystko poprostu jest wspaniała.” ~Monika N.

„Kocham ją za to że jest sobą. Można na nią liczyć (zawsze). Nie jara się tłumem gwiazdeczek co mnie mega kręci o.o Jest sobą pomimo tych osiągnięć… nie pali trawki, nie pije alkoholu i (jeszcze) nie daje nienagannych teledysków typu.: Miley Cyrus. Szanuję ją, bo jest dla mnie autorytetem i ZAWSZE mogę liczyć na Jej wsparcie. Właśnie za to ją kocham <3″ ~Olka

ewa_l2

⇒To były wypowiedzi osób, dla których Ewa bardzo dużo znaczy. Dla których jest autorytetem. Farnoholicy, którzy naprawdę kochają swoją idolkę. Myślę, że Ewa docenia to, co dla niej robimy. W końcu to dla fanów koncertuje, jest na zlocie, organizuje konkursy. Zawsze powtarza, że fani są dla niej bardzo ważni.

Nowy_obraz

Dołącz do nas na facebook’u i bądź na bieżąco –klik.

autor: Agnieszka Trojanowska