Koncerty na 2014 – szczegóły

Na oficjalnej stronie pojawiły się pierwsze daty koncertów na 2014 rok. Trochę późno, ale lepiej jak wcale. Pokażemy Wam teraz kilka szczegółów dotyczących miejsc w których zagra Ewa.

Pierwszym koncertem Ewy w nowym roku będzie to charytatywna akcja dla WOŚP. Odbędzie się ona w Rzeszowie już 12 stycznia, o godz: 18:00 wstęp dla wszystkich bezpłatny. Więcej informacji tutaj.

Tydzień później Ewa zagra na prywatnym koncercie, więc nie dla całego narodu.

Pierwszego marca Ewa z zespołem przejadą około 1000 km. na koncert dla Polaków mieszkających w Niemczech. Dokładniej odbędzie się to w klubie „Polonia Palais”, ostatnio odwiedził ich Stachurski, teraz czas na Ewę. Strona internetowa i zdjęcia klubu znajdziecie w tym linku. Mamy nadzieję że od pierwszej w nocy wszyscy z Ewą będą świetnie się bawić. Wstęp 9€, czyli około 40-50zł.

09.03.2014r. Irlandia, ponad 2 tyś.km od Ewy domu, już nie zagra Ewa tam tylko dla Polaków. Zagra tam dla Irlandczyków, czyżby Ewy muzyka im się spodobała? Raczej tak, bardzo wielki klub. Tłumy ludzi… 22:00 i Ewa wchodząca na scenę, inni ludzie, inna kultura. Czy Ewa będzie miała szansę tam zabłysnąć? Miejmy taką nadzieję. Wstęp kosztuje 30€, jakieś 130zł/os. Zdjęcia, i cała strona internetowa klubu również jest dostępna. TUTAJ.

Ewie życzymy bezpiecznej podróży i wspaniałych przeżyć na 2014 :)

NOWY FANCLUB DLA FARNOHOLIKÓW

Nasz fanpage na facebook’u, polub nas!