Moja historia z Ewą #4

Nazywam się Natalia :) Mieszkam w Płocku. Od dawna marzyłam aby spotkać Ewę. Miałam plakaty na ścianach, płyty i wiele innych drobiazgów z Nią związanych :) Nigdy nie sądziłam, że to wszystko się spełni! Chciałabym Wam opisać mój pierwszy koncert Ewy <3 a więc…

nat1

(nadesłano 16.08.2015)

Właśnie w tym momencie zeszłego roku stałam z Przyjaciółmi pod sceną i czekałam, aż (nie)zwykła 21-letnia dziewczyna wyjdzie na scenę i zaśpiewa kilka piosenek. Właśnie wtedy zobaczyłam wielu ludzi, którym zależało dokładnie na tym samym co mi… Właśnie wtedy nogi miałam jak z waty, a z oczu już wypływały pierwsze łzy szczęścia choć do koncertu zostało jeszcze jakieś 6-7 godzin. Właśnie wtedy stałam przy samej scenie i nadal nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje. Właśnie wtedy serce mi waliło. Właśnie wtedy umierałam z niecierpliwości.

Nareszcie! Godzina 21:00 i nadszedł ten moment… Ta zwykła Dziewczyna wyszła na scenę i zaczęła śpiewać. Wszyscy Fani śpiewali razem z Nią, a ja? Patrzyłam na tą scenę i zastanawiałam się czy na pewno nie oglądam jakiegoś filmiku na YouTube. Ona wyglądała jak ze zdjęcia. W końcu dotarło do mnie, że to wszystko dzieje się naprawdę. Zaczęłam bawić się tak jak Wszyscy inni. Śpiewałam, skakałam, tańczyłam. Śmiałam się razem z tą Dziewczyną, a czasami z Niej. A potem? Najgorszy moment całego dnia. Pożegnanie się z Fanami i zejście ze sceny. Światła zgasły. Zespół również opuścił scenę. Koniec koncertu.

Jakiś czas później wróciła. Nie na scenę, ale obok. Wróciła do swoich Fanów. Bo Ich kocha i chciała Im się odwdzięczyć i podziękować, że zawsze są przy Niej. Autografy, zdjęcia, krótkie rozmowy, prezenty. To wszystko działo się po koncercie. (To wszystko, co działo się po koncercie dla niektórych było ważniejsze od samego koncertu i dobrej zabawy :( .)

Ludzie nie rozumieją, że najważniejsza jest twórczość Artysty. Chodzi Im tylko o głupie zdjęcie czy autograf, żeby mieć czym szpanować przed znajomymi na „fb”. Nie umieją docenić tego co Ktoś próbuje Im przekazać… POLECAM PIOSENKĘ RUTYNA :) )

(((((( oraz najnowszy singiel „TU” :) )))))

Właśnie tak mi minął najcudowniejszy dzień mojego życia. Mój pierwszy koncert Ewy Farnej. <3

Tego wydarzenia nie da się opisać, żadnymi słowami… to tylko kilka linijek jakiegoś tekstu, podobnego do opowiadania do szkoły. Jednak dla mnie to było coś wyjątkowego. Przeżycie, o którym nie da się zapomnieć. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba po prostu przeżyć!!!

– Dziękuję Natalia Sochocka

10639517_479022132237775_7535092977982928216_n

Przyślij swoje opowiadanie na e-mail: farnotv@gmail.com W formie dowolnej! :) Zgłoszeń jest sporo, więc nie martw się na pewno opublikujemy twoją historię nawet po kilku miesiącach! <3