Moja historia z Ewa #6

Moja historia bycia fanką Ewy Farnej zaczęła się jakoś w 2010 roku. Pewnego dnia kuzynka pokazała mi teledysk do piosenki „Cicho”- muszę przyznać, że to była miłość od pierwszego wejżenia! Klip, piosenka i wokalistka bardzo mi się spodobały. Ale, że byłam wtedy jeszcze dość małym dzieckiem zapomniałam tytułu piosenki. Wracając od rodziny, gdy nudziło mi się w aucie postanowiłam połuchać muzyki. Znajomy dał mi woją mp4. Przejrzałam piosenki i znalazłam! Zpisałam sobie imie i nazwisko piosenkarki, a po powrocie do domu przesłuchałam więcej jej piosenek.

Pierwszy koncert- 3.09.11- Poznań. Pierwszy koncert idolki był jednocześnie pierwszym w życiu. Byłam bardzo podekscytowana. Mimo, że stałam dość daleko od sceny to wpominam ten wieczór bardzo dobrze.

Drugi koncert na jakim mogłam być był w Dopiewie 22.06.13. Po dwuletniej przerwie w końcu znowu mogłam zobaczyć idolkę. Koncert był naprawdę niesamowity!

Następne spotkanie z Ewą odbyło się 20.09.13- wtedy udało mi się zdobyć pierwszy autograf i zdjęcie. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody było naprawdę genialnie!

Żeby po raz kolejny zobaczyć na żywo moją idolkę musiałam czekać nastepne dwa lata. Września, otwarcie trasy 2015, 3.05. Koncert bardziej akustyczny (?), tak czy inaczej mniej rockowy niż zazwyczaj. Mimo to był bardzo udany :)

Po raz kolejny widziałam Ewę 1.08.15. Międzynarodowy zlot fanów- spełnienie jednego z moich największych marzeń. Spotkałam wspaniałych ludzi, do tego sam koncert bardzo się wyróżniał. Było magicznie.♥

Zakończenie wakacji, Czarnków 29.08.15. Kolejne spotkanie ze znajomymi i Ewą, sam występ bardzo dobry. Z tego dnia mam cudowne wspomnienia.

Z Ewą trwam już 5 lat. To wspaniała przygoda, która cały czas się dzieje. Uważam, że posiadanie idola to coś wpaniałego, a jeszcze jak potrafi on uświadomić Ci wartościowe rzeczy przez to jak patrzy na świat, lub przez muzykę, która buduje ten fundament- to dobrze trafiłeś. Ja wiem, że trafiłam najlepiej i nie wyobrażam sobie mieć innej idolki niż Ewa Farna.

Julia Ginter

(podsyłajcie swoje historie na farnotv@gmail.com, każda z nich będzie zawarta w książce)

11822834_1672174266328902_8168344571997882456_n