Prowokująca Ewa Farna w Sopocie 2018 – POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2018 – Radiowy Przebój Roku

26 maj 2018

Ewa Farna, tak nasza Ewa Farna – prowokowała w Sopocie swoją urodą, talentem i osobowością. Debiutowała również jako prowadząca, razem ze znanymi prowadzącymi Ewa prowadziła cały najważniejszy w tym roku w Polsce muzyczny festiwal.

Rok temu na tej samej scenie zrobiła jedyny telewizyjny koncert z okazji 10 lecia kariery muzycznej. W tym roku oprócz świetnego prowadzenia festiwalu, w tym fajnych żarcików zaśpiewała jako główna artystka wieczoru swoje dwa największe HITY. Wszystko Albo Nic – które zaskoczyło nas wszystkich całkowicie nową aranżacją, w której Ewa daje z siebie 100% i wprowadza typowo świetny koncertowy charakter. Jako drugi utwór, razem z Kaen odpalili swój singiel Echo, który parę godzin wcześniej został pokryty platyną, a na YouTube ma już 26 mln. wyświetleń. Echo również było świetnie wykonane, jeszcze z większym pazurem niż podczas nocy sylwestrowej również z Polsatem. 

Stylizacje Ewy były dwie, jedna czerwona specjalnie dla prowadzącej i druga fioletowa, z żółtymi paskami i ciekawymi butami dla płonącej głosem wokalistki. Obie stylizacje w naszym rankingu wypadły na tak :) więc brawo dla stylisty, fryzjera, szczególnie makijaż zasługuje na pochwałę bo był bardzo przyjemny. 

Podziękujemy tutaj jeszcze Kaen za zaproszenie Ewy do udanego duetu oraz stacji Polsat, która zaufała naszej Ewie na wysokiej linii. 

Bardzo udany ostatni okres, świetny TEAM i dużo pracy. Czekamy na nowy singiel i album. Tutaj parę zdjęć i nagrania z Festiwalu.

Cały występ wraz z piękną reakcją publiczności w tym linku, od 31 minuty :) https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Polsat-SuperHit-Festiwal/5004781/2018/5014035/Polsat-SuperHit-Festiwal-2018-Radiowy-Przeboj-Roku-cz2/92e4dae9bb8e2342f64a252c7ca0507e

Wszystko Albo Nic na YouTube

Echo na YouTube