Rok 2016 pełen niespodzianek!

Taki ogólny post, żeby ogarnąć i zebrać w jednym miejscu najbardziej wartościowe informacje.

Już w kwietniu możemy spodziewać się aż dwóch teledysków do czeskiego i polskiego singla. Piosenki „Na Ostrzu” i  „Na Ostri Noze” oficjalne zostały potwierdzone jako nowe single. Więc z wiosną będą już te dwie nowości.

W tym roku nie zapowiada się na nową płytę, możemy jedynie spodziewać się DVD LIVE z wielkiego koncertu z okazji 10 lecia kariery Ewy w Czechach, w przyszłym roku nastąpi to również w Polsce. Dwa wielkie koncerty, wielkie show, być może będzie się dużo działo, przykładowo jak na koncercie Beyonce z trasy „The Mrs. Carter Show World Tour” – fajnie by było :)

To jeszcze nie koniec nowości! Już 25 marca Ewa rozpoczyna trasę po Czechach, gdzie w ramach tej trasy wystąpią z nią jeszcze dwa zespoły „Nebe” i „Support Lesbiens”. Można tutaj liczyć na 4 godzinne granie, ponieważ każdy zespół w tym Ewa zagra swój pełnometrażowy koncert. Koncerty odbędą się w takich miastach jak: Ceska Lipa, Karniów, Brno, Havlickuv Brod, Karlowe Wary, Velke Mezirici, Ostrava, Hodonin, Pardubice. Trasa zakończy się 1 maja. Więc będzie się działo!

Od 1 czerwca zaczynamy koncertowanie w Polsce! Poczujemy różne nastroje, rockowy głos jak to na letnich koncertach :) Trasa już niekoniecznie (W)INNA?tour ale na pewno część z tej trasy oraz starych piosenek, dodatkowo nowe utwory takie jak Tu, Niekoniecznie, Na Ostrzu – na pewno ich nie zabraknie! Podane miasta na czerwiec to: Rabka Zdrój, Giżycko, Głogów, Zator, Lubliniec, Grudziądz, Pniewy i 15 sierpnia Wołomin. Będzie ogień!

Sklep internetowy – tak pojawi się w tym roku oficjalny internetowy sklep, marki Ewa Farna. :) Nie możemy się doczekać, będzie ciekawie. Możecie przysyłać własne projekty ubrań na farnotv@gmail.com, zobaczymy co da się z tym zrobić!

Nie wolno zapomnieć o zlocie oficjalnym, już w tym roku V MIĘDZYNARODOWY ZLOT FANÓW EWY FARNEJ w Złotoryi. Cała formuła zlotu porównując do ubiegłego ma być zmieniona o 180 stopni. Będzie to miłe przeżycie!

Nasza działalność – FarnoTV, w tym roku planujemy dołączyć jeszcze jedną gałąź, co mamy nadzieję tylko Was ucieszy! Planujemy zrobić 3 spotkania dla Fanów podczas wakacji, bez udziału Ewy, ale na pewno nagramy jakieś teledyski, a może farnoholiczny program? Mamy pomysły, więc już w wakacje chcemy dużo zdziałać :)

Nowa płyta w 2017/2018? Już od jakiegoś  czasu krąży plotka o tym że Ewa po jazzowym śpiewaniu oraz popowych singlach chce wrócić do swoich korzeni, czyli początków. Rockową Ewa poznaliśmy i czy powróci z taką muzyką w kolejnych latach? Mamy dobre myśli, wszystko się okaże :)

Dziękujemy również za tą piekną akustyczną trasę w Polsce, była naprawdę wyjątkowa. Na długo zapadnie w pamięci, całkowicie coś innego, nowego, nie powtarzalnego.

Czas leci szybko, korzystajmy z niego. Pozdrawiamy!

2d177d28d42720f7a5de0919803e07d6a,4,0