Znamy III SINGIEL

Z dniem 7 czerwca br. nastąpi premiera III singla Ewy z jej najnowszej płyty (W)INNA?. Singiel początkowo miał zostać wydany podczas programu X Factor, w którym Ewa zasiadała jako jury. Niestety data ta została szybko przesunięta na 51 Festiwal w Opolu z powodu zdrowia naszej wokalistki.

SDGSDFSDFSDFSDFSDFSDFSDF

Zatem co zostanie kolejnym singlem Ewy Farnej? Wiadomość która nie powinna zdziwić -gdyż Ewa w wywiadach mówiła o tym że będą dwa single do końca tego roku. Jeden Wam się na pewno spodoba. Jednak ten pierwszy dla wielu z Was będzie wielkim pytajnikiem „Dlaczego?”. Jak wiemy wytwórnia Ewy bardzo podlega pod potrzeby radia, -czyli płaskie dźwięki, długość trwania równe 3 minuty 51 sekund- jak się domyślacie kolejnym singlem zostanie piosenka „Tajna Misja” (myślimy że po jakimś czasie Wam się spodoba, tak jak aktualny singiel). Następnie w okolicach września-października o Ewie zrobi się prawdopodobnie tak głośno jak to było w latach 2009-2010. Ostatnim singlem z (W)INNA? ma zostać najmocniejsza piosenka z płyty „Rutyna” (lub KZNK). Po tym wszystkim szykuje się akustyczna płyta z największymi kawałkami Ewy LIVE!

FARNOHOLICY – kochający Ewę Farną ludzie, znani z cierpliwości :)

Mateusz Mączyński

 

  • H.

    Podoba mi się definicja Farnoholika, bo tak powinno być, ale zamiast tego Ewie na fejsie cały czas dogryzają i to w sposób bardzo nie fajny. Nie kupuję obecnych farnoholi, chcę poprzednią ( z r. 2011-2012) farno-rodzinę. ; C